google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Belediye Hizmet Binasının Duvarları Yükselmeye Başladı

Türkoğlu Belediyesinin hizmet binası yapımı son hız devam ediyor.

Belediye Hizmet Binasının Duvarları Yükselmeye Başladı
Şuan kullanılan belediye binasının neredeyse kullanılmaz halde olması nedeni ile yeni belediye hizmet binasının yapım çalışmalarına 1 ay önce başlandı.İlçenin Fatih Mahallesi,Mahir Ünal caddesinde bulunan belediye hizmet binasının inşaatı yaklaşık bir yıl içerisinde bitirilip hizmet vermeye başlayacaktır.Bölgenin en güzel hizmet binalarından biri olacak olan belediye binası 5300 metrekareden oluşacak modern bir görünümde olacak.

Türkoğlu belediye başkanı Osman Okumuş konuşmasında: Geldiğimiz ilk günde ilk işimiz olarak gördüğümüz ve projelerini hemen hazırlattığımız ardından ise bir ay öncesinde de yapımına başlanılan belediye hizmet binamız bodrum, zemin ve iki kat şeklinde bölgemizin en güzel en modern hizmet binası olacaktır. Hizmet binamız Türkoğlu’muzun gelecekte de gelişimini dikkate alarak bu hizmet binasını projelendirdik. yaklaşık 9-10 ay sonra içerisinde bu belediye binamıza gireceğiz.

Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi belediye hizmet binasını ve diğer hizmetleri tek tek yerine getiriyoruz.Dün itibarı ile de ilçemize Meslek Yüksek Okulunun temelinin attık.Üniversitemizde ilk olarak 500 sonrasında ise 1000 öğrenci okuyacak eğitim alacak.öğrencilerimiz ilçemize geldiğinde iyi bir kültürel sosyal ve şehircilik anlamında güzel bir etki yapacak.Aynı zamanda ilçemize Kahramanmaraş’ımızın ikinci büyük camimizin ikinci katı şuan yapılmakta,dört tane büyük park,yollar, spor tesisleri ile güzel bir cehre kazandıracağız.Vatandaşlarımız hiç kaygı etmesin kalkınan sanayileşen ve gelişen bir Türkoğlu için gece gündüz çalışıyoruz.diyerek konuştu.


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER