google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Bayram Alışverişlerinde Cazip İndirimler

Kahramanmaraşlılar, Kurban Bayramına sayılı günler kala alışveriş için ulusal ve uluslararası geniş marka karmasıyla; hesaplı ve bol seçenekli alışveriş imkânı sunan Piazza’yı tercih ediyor

Bayram Alışverişlerinde Cazip İndirimler

Perakende sektörünün bayrama özel sunduğu fırsatlar piyasayı hareketlendirirken, bölgenin tek ve en büyük AVM’si olan Piazza, sunduğu fırsatlar nedeniyle adeta dolup taşıyor. Kurban Bayramı öncesi Piazza’yı tercih edenler, alışverişlerini şenlik havasında yapıyor.

Modaya yön veren markalarla kozmetik ve elektronik ürünlerin sataşa sunulduğu mağazaların yüzde 70’e kadar varan cazip indirimlerinden yararlanan Kahramanmaraşlılar, aynı zamanda sıfır kilometre lüks otomobil ödüllü çekilişe katılma hakkı da elde ediyor.

Piazza AVM’deki mağazalardan her 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Fiat Egea Sedan sahibi olma şansı kazanıyor. 9 Temmuz’da başlayan ve 6 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan otomobil kampanyası için Piazza Club üyesi olmak gerekiyor. Ayakları yerden kesecek hediyeye sahip olmak isteyenler, alışverişlerini artırıp daha fazla çekiliş kuponu sahibi olarak hayallerine daha fazla yaklaşabiliyor.

Kampanya sonunda Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda yapılacak çekilişle sıfır kilometre lüks otomobil, sahibini bulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER