google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Okumuş'tan TEOG Öğrencilerine Tam Destek

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yine bir ilki gerçekleştirerek ilçedeki 8. sınıf öğrencilerinin tamamına, 'Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş' (TEOG) deneme sınavı kitapçıkları dağıttı.

Başkan Okumuş'tan TEOG Öğrencilerine Tam Destek
Eğitime verdiği destekle sürekli adından bahsettiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş yaklaşık iki ay kadar önce ise yine 8.sınıf öğrencilerine TEOG kazanım defterleri dağıttığını belirterek konuşmasına şu sözlerle devam etti; Tabi sizlerin, Türkoğlu’ndaki öğrencilerimizin başarısı bizlerin başarıdır. Sizin başarınızı yükseltip ilerde güzel okullarda okumanızı ve güzel makamlarda yer almanız bizim Türkoğlu açısından çok güzel olacaktır. Onun için sizlere zihin açıklığı ve başarılar diliyorum. Bol bol ders çalışın başka yapacak işiniz yok, güzel makamlara kaymakam, vali, belediye başkanı gibi makamlara gelin. Siz başarılı olun ben her zaman arkanızda sizlere destek olacağım, diyerek konuştu. 

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bozdoğan; Bu çalışmaların sorularını öğretmenlerimiz hazırladı. Basım ve diğer giderlerini belediyemiz karşıladı. Belediye Başkanımız eğitim alanında yapmış olduğu destekler sürüyor ve her zamanda alıyoruz. Allah razı olsun. İlçemizdeki bu TEOG ‘la ilgili geçenlerde soru defterleri dağıtılmıştı. Yine aynı zamanda Belediye Başkanımız üç tane başarılı olan öğrencilerimizi geziye gönderecek. Birde Çanakkale inşallah sözümüz var. Bide piknik inşallah planlıyor. Yani sportif faaliyetlerimiz Mayıs ayına kadar devam ediyor. Kendisine sizin yanınızda teşekkür ediyorum.Bunu sizlerin de iyi değerlendirmesi gerekiyor. Sizden temennim bu. Sizler için böyle bir maddi emek veriliyor, böyle bir liderimiz var, sizlerde bizim geleceğimiz olacaksınız, bu fırsatlarınızı iyi değerlendirmenizi bekliyorum ve başarılar diliyorum, diyerek konuştu.


Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER