google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Erkoç’tan KASİAD’a Ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, KASİAD Danışma ve Yönetim Kurulu Toplantısının konuğu oldu.

Başkan Erkoç’tan KASİAD’a Ziyaret
 Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç beraberinde Meclis Başkan Vekili Cemal Tanrıverdi ile KASİAD Danışma ve Yönetim Kurulu müşterek toplantısına katıldı.

Başta terör olayları olmak üzere ülkemizin, şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının görüşüldüğü toplantı sonrası, Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği’nin danışma ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu belirten Erkoç; İş adamlarımızın görüş ve düşüncelerine daima saygılı olduğunu, her konuda el ele vererek sorunların aşılmasında yardımcı olacağını” belirterek, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ve kurul üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ise; “Davetimize icabet ederek bizimle birlikte olmanızdan son derece memnun oldum. Şehrimizin sorunlarının giderilmesinde KASİAD olarak daima beraber olacağımızın bilinmesini isterim" diyerek kurul üyeleri adına teşekkür etti.

ToplantıDa, danışma kurulu üyeleri Ahmet Duran Balsuyu, Mehmet Hanefi Öksüz, A. Kadir Kurtul, Atilla Kanbur, Mahmut Arıkan ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hacı Kamil Uncu, kurul üyelerimiz Erol Büyükdereli, Uğur Toka, Cihangir Çalık, Ahmet Serkan Tanrıverdi ve Genel Sekreteri Ahmet Görgülü hazır bulundular.Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER