Başkan Çeleğen'den İlköğretim Okulu Ziyareti

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Abdurrahim Karakoç İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı. İlçe Milli eğitim Müdürü Daniyel İlik ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdullah Çiçek, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kapıda karşılandı.

Başkan Çeleğen'den İlköğretim Okulu Ziyareti
Başkan Nursi Çeleğen okul ziyaretlerine devam ediyor.  Çeleğen Bugün İlçeye yeni yapılan ve Ekinözülü Şair olan Abdurrahim Karakoç'un adı verilen okulu ziyaret ederek Öğrencilerle sohbet edip sıkıntıları dineldi Öğrencilere ise tavsiyelerde bulunan
Çeleğen yılsonunda Karne törenine hediyelerle geleceğini söyledi. 

Yeni açılan İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, okulun eksikleri konusunda İlçe Milli eğitim Müdürü Daniyel İlik'ten bilgi aldı burada Başkan Çeleğen'in Ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile İlik Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Bizlerin her zaman yanımızda kendisine bize vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz dedi. Okul Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar güvende olacaktır. Muasır medeniyet seviyesine ulaşmamız için eğitimi bilgiyi başarıyı yakalamak gerekir. Bunun için tek yol okumaktan geçer. Bizlerde Ekinözü Belediyesi olarak eğitim için her türlü desteği vermeye hazırız dedi. 
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2016, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER