google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Bozdağ’dan Şehitimiz İçin Taziye

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde bir grup PKK'lı teröristin ateş açmasıyla şehit olan Pazarcık ilçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Salih Hayırsöz, için taziye mesajı yayınladı.

Başkan Bozdağ’dan Şehitimiz İçin Taziye
Belediye Başkanı mesajında, Diyarbakır ’dan gelen acı bir haberle yüreklerinin dağlandığını kaydederek, "Milletimizin, Vatanımızın can ve mal güvenliği, emniyeti için gece gündüz demeden, bin bir zorlukla görev yapan güvenlik güçlerimize önceki gün Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde bir grup PKK’lı hainlerin ateş açmasıyla İlçemizden 26 yaşındaki uzman Çavuş Salih Hayırsöz şahadete erişti. Almış olduğumuz bu haber yüreğimizi dağladı. Milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden bu alçak PKK’lı hainler asla emellerine ulaşamayacaklar. Şehitlerimizin katilleri bulunup, bu alçakça saldırının hesabı, teröristlerden mutlaka sorulacaktır. Söz konusu alçakça tuzaklamada şehit olan yiğit vatan evladı Salih hayırsöz ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, silah arkadaşlarına, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza sabır ve metanet diliyorum." dedi.

Ülkemizin geleceğini karartmak isteyen eli kanlı terör örgütü karşısında Türk milletinin dimdik ayakta durmaya devam edeceğini vurgulayan Başkan Bozdağ , "Tüm dünya bilsin ki bu ülke için gerektiğinde canımızı seve seve vermeye hazırız. Son çırpınışlarını sergileyen kalleş terör örgütüne gereken cevap en sert şekilde verilip, şehitlerimizin hesabı sorulacaktır. Bu vesileyle aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, bizlere emaneti olan ailelerine başsağlığı diliyorum. Pazarcıklı'ların Kahramanmaraşlıların ve milletimizin başı sağ olsun" dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER