Başkan Aydın, Malatya'daki Kahramanmaraşlılarla Bir Araya Geldi

Malatya’da faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100. yılını Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Oda Başkanları ve üyeleri ile birlikte kutladı.

Başkan Aydın, Malatya'daki Kahramanmaraşlılarla Bir Araya Geldi

2104 yılında kurulan ve Malatya'da ikamet eden Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi çatısı altında toplayan Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, her ayın belirli bir gününde geleneksel olarak düzenlediği etkinlikle dernek yönetimini ve üyelerini bir araya getiriyor.

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100. yılı münasebetiyle Şubat ayı etkinliğini özel bir gece olarak düzenleyen Dernek Yönetimi, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın'ın yanısıra Afşin, Elbistan ve Nurhak Belediye Başkanları ile Kahramanmaraş, Afşin, Elbistan ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarını Üyeleri ile buluşturdu.

Etkinlikte bir konuşma yapan Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, 100 yıl önce ecdadımızın imkansızlıklar içinde düşmana karşı verdiği mücadelede ortaya koyduğu birlik ve beraberliğe her zaman ihtiyacımız olduğuna işaret etti.

Başkan Aydın, Malatya'da ikamet eden hemşehrilerimizin bu anlayışla bir arada olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek Dernek Başkanı Mehmet Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti.

Başkan Aydın ayrıca günün anısına Dernek Başkanı Yıldız'a Göksun Elmasının tanıtımı için hazırlanan masa saati hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER