Bakan Şahin’den Belediyeye Ziyaret

Bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Bakanı Fatma Şahin, Belediyeyi ziyaret etti.

Bakan Şahin’den Belediyeye Ziyaret

Beraberinde Vali Şükrü Kocatepe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, AK Parti Milletvekilleri Nevzat Pakdil, Mehmet Sağlam, Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Bayazıt Kaçar ile birlikte Belediyeyi ziyaret eden Bakan Şahin, belediyeye gelişinde Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve eşi Gül Poyraz, Belediye Başkan Yardımcıları Cevdet Kabakcı, Av. Hasan Kara, Mustafa Uzunlar ile belediye birim müdürleri tarafından karşılandı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Bakan Şahin’e belediye hizmetlerini slayt eşliğinde anlattı.

Başkan Poyraz’ın hizmetleri anlatmasının ardından konuşan Bakan Şahin: “Gördüğümüz kadarıyla sosyal belediyecilik alanında örnek alınabilecek bir belediye Kahramanmaraş Belediyesi. Özellikle de sosyal ve kültürel alanda yapılan hizmetler bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Bundan sonra Kahramanmaraş Belediyesi ile daha sıkı çalışmalar yapmamız gerekiyor. Ben Sayın Beleidye Başkanımız Mustafa Poyraz beyefendinin nezdinde tüm belediye personellerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Konuşma sonrası Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Bakan Şahin’e Madalya Beratı, Sim-Sırma tablo hediye etti.

Belediye Şeref Defterini imzalayan Bakan Şahin, Belediye Meclis Salonu’nu da gezdi.  Bakan Şahin Kahramanmaraş İklime Hatun  Aile Danışma ve Eğitim Merkezi’nin açılışını yapmak üzere belediyeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2013, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER