google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı İlkbahara Yetişiyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı son hızla devam eden Aliye İzzetbegoviç (Ağcalı) Rekreasyon Alanı, ilkbahara yetiştiriliyor.

Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı İlkbahara Yetişiyor
Toplam 215 dönüm alan üzerinde 1. Etabında çalışmalara başlanan Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nda doğa korunarak, zarar verilmeden proje yürütülüyor. Bu ilkbaharda açılması hedeflenen Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nda Biyolojik Gölet, Ağaçlandırma, Bitkilendirme, toprak tesyive, kaykay pisti,Japon Kale, Halı saha, Basketbol sahası,Teniz kortu, koşu yolu gibi bölümler tamamlanırken, mescid, cafeterya, wc gibi hizmetlerin yapımı devam ediyor.Ağcalı Vadisi’ni baştan sona kaplayacak olan projede ilk etapta 40 dönümlük bir alanda çalışmalar yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nce yapımı devam eden Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nın tamamlanması ile özellikle Yunus Emre, Akif İnan, Oruç Reis, Necip Fazıl, Şehit Abdullah Çavuş, Haydar Bey, Abdulhamithan mahallelerimize yürüyüş mesafesindeki bu alan ile şehrimiz bir kent parkına, şehir parkına kavuşacak, bölge halkımız da daha rahat nefes alacak.Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER