google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

AKDO Çevre İllere Yayılmaya, Şube Açmaya Devam Ediyor

Dondurma sektörünün önemli markalarından AKDO, şube sayısını artırma yolunda emin adımlarla yürürken, artan ve artmaya devam eden şube sayısı ile dikkat çekiyor.

AKDO Çevre İllere Yayılmaya, Şube Açmaya Devam Ediyor

Kent merkezindeki 9 şubeden sonra, önce Gaziantep’te 2, arkasından Adana’da 2, derken Mersin’de de şube açma girişiminde bulunan AKDO, şimdi de Şanlıurfa Piazza’da şube açmaya hazırlanıyor.

Yeni şube için hazırlıkların ve çalışmaların sürdüğünü söyleyen AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, talep patlaması yaşadıklarını, vatandaşın damak ve lezzet zevkine güvenerek şube sayısını artırmaya devam edeceklerini kaydetti.

SIRADA IRAK VAR

Şanlıurfa halkının damak zevkine güvendiklerini ve bildiklerini ifade eden AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, hazırlık ve çalışmaların sürdüğü Şanlıurfa’daki en büyük alış-veriş merkezi olan İpekyolu Bulvarı üzerindeki Piazza’da, yakında Şanlıurfa’lı vatandaşlara tatlı, dondurma ve diğer ürünleri tattıracaklarının altını çizerek, yakın tarihte Irak’a da şube açmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER