google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Akbalaban: Amacımız Vatandaşa En İyi Hizmeti Sunmak

Göreve geldiği günden bu yana, kurumuna kurumsal kimlik kazandıran Kahramanmaraş SGK İl Müdürü Harun Akbalaban, dirayetli, kurumun çıkarlarını korumaya yönelik çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Akbalaban: Amacımız Vatandaşa En İyi Hizmeti Sunmak

Kendisini ziyaret eden Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Özgür Haber Gazetesi sahibesi Neşe Yıldızhan ve Medya Gazetesi sahibi Halil Hınaz’ı makamında kabul eden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Harun Akbalaban, iki yıllık görev süresi içinde yaptığı ve verdiği hizmetlerden kesitler aktardı.

Akbalaban, kurum ve mükelleflere yönelik eğitimler, seminerler kadar, tasarrufa dair de ortaya koyduğu uygulamalardan olumlu sonuçlar elde ettiklerini, yaklaşık 400’e yakın personel ile vatandaşların işlemlerinin hızlı ve sağlıklı şekilde sonuçlandırılması için özveriyle çalıştıklarını söyledi.

Akbalaban: “Stratejimiz şu, kurumumuza gelen vatandaş beklemesin, işlerini çabuk görsün. Bunun için çalışanlarımıza talimat verirken, tüm uygulamaların yasal çerçeve içinde olmasına da dikkat ediyoruz. Bizim amacımız, vatandaşımıza eziyet vermek, işkence çektirmek değil, işlerini sağlıklı bir şekilde takip edip, onu kurumdan memnun ve güler yüzle göndermektir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER