google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1185

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Aşçı’nın Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı, yeni yıl mesajı yayımladı.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Aşçı’nın Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı, 2021 yılında güzel işler yapmak gayesi içerisinde olduklarına vurgu yaparak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Kahramanmaraşlılar;

Pandemi dolayısı ile zorlu geçen 2020’ye veda ederken, bir yılın muhasebesini yaparak yeni yıla, yeni hedeflerle başlamak niyetindeyiz. 2021 yılında da inşallah güzel işler yapmak gayesinde olacağız. Kahramanmaraş gençliği adına neler yapabiliriz, bu şehre neler katabiliriz, geleceğimizi birlikte nasıl inşa edebiliriz, gençlerin derdiyle dertlenip elden geldikçe derman olabilmek adına nasıl çalışmalar yürütebiliriz gayesi ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu şehre değer katan gençlik olarak emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerliyoruz.   

Yeni yılda salgın hastalıkların bittiği, bolluk ve bereketin eksik olmadığı, başta İslam alemi olmak üzere, ülkemize, şehrimize ve milletimize hayır ve bereketler getirmesini temenni ediyor, sağlık ve afiyetler diliyorum. Yediden yetmişe hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyor saygı ve selamlarımı iletiyorum. “

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER