google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, "Şu an ülkemize ekonomik bir saldırı olmasına rağmen 6. Olağan Büyük Kongremiz Türkiye'nin dimdik ayakta durduğunun, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğinin bir mesajı olacaktır." dedi.

AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru

Başkan Debgici, parti binasında düzenlediği basın toplantıda, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek olan 6. Olağan Büyük Kongresi’ne ilişkin açıklamalarda bulundu.

 
AK Partinin 6. Olağan Büyük Kongresi'nin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirileceğini hatırlatan Debgici, şunları söyledi:

 
"16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir."

Basın toplantısına, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur ve İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Çam da katıldı.

AA

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER