google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ağustos'ta Eğlencenin Adı Yine Piazza

Seçkin markaları ve sosyal yaşam alanlarıyla Kahramanmaraş’ta alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin nabzını tutan Piazza AVM, 365 güne yaydığı kampanya ve etkinliklerle kentin ekonomik ve sosyal yaşantısına renk katmaya devam ediyor.

Ağustos'ta Eğlencenin Adı Yine Piazza
Açıldığı ilk günden bu yana bölgenin çekim merkezi olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde yer alan ünlü markalarla ziyaretçilerine kaliteli ve keyifli alışveriş imkanı sağlıyor. Piazza, dört mevsim sunduğu hesaplı alışveriş fırsatlarını, benzersiz indirim ve hediye çekilişi kampanyalarıyla taçlandırıyor.
 
4-4’LÜK HEDİYE
“Piazza Club” uygulamasıyla ziyaretçilerine ekstra avantajlar sağlayan Piazza, üyelerin AVM ziyaretleri ve üye iş yerlerinde gerçekleştirdiği alışverişleri ödüllendiriyor. Daha önce düzenlediği yılbaşı kampanyası ile bir kişiyi BMW 318 sahibi yapan Piazza AVM, ziyaretçilerine bu kez de 4-4’lük otomobil kazanma fırsatı sunuyor. 10 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, son model Hyundai Tucson kazanma şansı elde ediyor.
 


AYDİLGE, 27 AĞUSTOS’TA PİAZZA’DA
Keyif ve huzur veren ortamıyla sıradan bir günü bile eğlenceli hale getiren Piazza, kentin sosyal yaşamına da renk katmaya devam ediyor. Sevilen sanatçıları, mini konser ve imza günü etkinliklerinde Kahramanmaraşlılarla buluşturan Piazza, 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü,  Türk pop müziğinin ünlü ismi Aydilge’yi ağırlayacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek etkinlik, 15.30’da başlayacak. Son dönemin reyting rekortmeni dizilerinden “Kiralık Aşk”ın müziklerine de imza atan Aydilge, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirecek. “Aşka Gel” ve “Yangın Var” isimli şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Aydilge, mini konser sonrası sevenleriyle bir araya gelip, fotoğraf çektirerek imza dağıtacak.
 
MİNİK POLİSLER ATÖLYESİ
Piazza, sadece yetişkinlerin değil, miniklerin de kaliteli vakit geçirdiği, yaşıtlarıyla sosyalleştiği bir mekan olarak öne çıkıyor. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine uygun aktivitelerin düzenlendiği, eğlenerek öğrenmenin amaç edinildiği Piazza Çocuk Kulübü, düzenlediği farklı etkinliklerle minik konuklarını ağırlıyor. Uzman eğitmenler nezaretinde gerçekleştirilen etkinliklere katılan minik ziyaretçiler, çocuk olmanın tadını doyasıya çıkarırken, AVM’den unutulmaz anılarla ayrılıyor.

Piazza Çocuk Kulübü, yıl boyu gerçekleştirdiği eğlenceli ve öğretici aktivitelere, 30 Ağustos 2016 Salı günü “Minik Polisler Atölyesi” ile bir yenisini ekleyecek. Zafer Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek etkinlikte minikler, polis kıyafetleri giyerek, hayallerini süsleyen polislik mesleği ile ilgili merak ettiklerini öğrenme fırsatı bulacak.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER