google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Afşin'de Asfalt Yama Çalışmaları Yapılıyor

İlçe merkezinde içme suyu şebekesi yenileme çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda Afşin Belediyesi tarafından kazılan noktalar kapatılarak yol sulama ve Asfalt Yama çalışmaları yapılıyor.

Afşin'de Asfalt Yama Çalışmaları Yapılıyor
 Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kentin birçok noktasında çalışma yapıldığını kaydederek, eksikliklerin giderilmesi için büyük gayret sarf ettiklerini söyledi.

Başkan Güven, "Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan içme suyu şebeke yenileme çalışmalarından dolayı kentin birçok bölgesindeki yollarda kazı çalışması yapılmaktadır. Büyükşehir Belediyemizin İçme suyu şebekesi yenileme çalışmaları devam ederken eş zamanlı olarak; çalışmaların tamamlandığı cadde ve sokaklarda araçların hasar görmemesi, vatandaşlarımızın tozlardan mağdur olmamaları için yol sulama ve asfalt yama çalışmaları yapıyoruz. Yaptığımız yama sonrası kullanılan yollarda kazılardan dolayı zeminin oturması sağlanacak sonrasında ise üst tabaka asfalt çalışması yapılacaktır. Ekiplerimiz Nazım Kaynak Bulvarı, Beyceğiz, Karşıyaka, Yeşilyurt, Afşin Bey mahalleleri ile hastane yolunda çalışmalarını tamamladı. Diğer mahallelerde, cadde ve sokaklarda çalışmalarına devam ediyorlar. İnşallah içme suyu şebeke çalışmalarının tamamlanmasının ardından cadde ve sokaklar için oluşturduğumuz standart yol kesit çalışmaları doğrultusunda yapacağımız asfaltlama ve kilit parke kaplama çalışmaları ile daha sağlıklı ve tertemiz yollarla yepyeni bir Afşin görünümüne kavuşmuş olacağız." dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER