google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Afşin Belediyesinin Karla Mücadelesi

Afşin’de başlayan kar yağışıyla birlikte Afşin Belediyesi kar temizleme ve yol açma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Afşin Belediyesinin Karla Mücadelesi
 Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu tahminlerini takip ederek günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Afşin Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde çalışmalarına başladı.

Yolların kapanmasını ve buzlanmasını önlemek amacıyla Belediye ekipleri ilk etapta hastane yolu başta olmak üzere tüm ana arterlerde çalışmalarını aralıksız sabah saatlerine kadar sürdürdü.

Başkan Güven Çalışmaları Yerinde İnceledi

Ekiplerle ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadelere yer verdi; ” Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu tahminlerini takip ederek günler öncesinden hazırlıklarımızı tamamladık. Kar yağışının başladığı saatlerden itibaren ekiplerimiz çalışmalarına başladı. Akşam kar yağışıyla beraber başlayan karla mücadele çalışmalarımız sabaha saatlerine kadar devam edecektir. Yapılan bu çalışmalar sayesinde şuanda Afşin’imizin büyük bir çoğunluğunda sorun yaşanmadan yollar açılmıştır. Ekiplerimiz periyodik olarak yollarda kar temizlemeye devam ediyor. Çalışmalarımız kar yağışı olduğu sürece devam edecektir. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318