google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Adalar’dan Rektör Karaaslan’a Teşekkür Plaketi

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti.

Adalar’dan Rektör Karaaslan’a Teşekkür Plaketi
   Göreve başladığı 4 aydan bu yana Üniversite ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını ve bu çalışmadan dolayı duydukları menmuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Adalar; “İlk ziyaretimde de söylemiştim, ‘Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin huzur ve güveni tez konusu olabilir’ demiştim. Hala da bu sözümün arkasındayım. Üniversitemiz Emniyet olarak en rahat olduğumuz yerlerden biri. Buda tabiî ki sağduyulu yönetim ve öğrenciler sayesinde olmakta. Ben bu gün buraya hem Sayın Rektörümün hatırını sormaya hem de Nisan ayı içinde yapılan Polis Bayramımızda bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür edip kabul buyururlarsa teşekkürümüzün nişanesi olarak bir plaket takdim etmeye gelmiştim. Kendisi her zamanki nezaketi ile bizleri karşılayıp, plaketimizi kabul ettiler. Sayın Rektörüme ve şahsında tüm Sütçü İmam Üniversitesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Plaketten dolayı teşekkür eden Rektör Karaaslan Üniversitelerin huzur ve güvenliğinin ancak Emniyet ile birlikte çalışılırsa olduğunu dile getirerek; “Emniyet Müdürlüğümüz, Kahramanmaraş için gecesini gündüzüne katan, mesai mevhumu gözetmeden çalışan ve bizim gözbebeğimiz olan kurumlarımızdan biri. Ben her platformda söylerim Kahramanmaraş’ın faydasına iş yapan bütün kurumların yanında ve yakınındayız. Emniyet ile zaten iç içiyiz. Bu nezaketinden dolayı ben de Sayın Müdürümüze teşekkür ediyor, geçtiğimiz günlerde ki üzücü kazada şehit olan emniyet mensuplarımız için tekrar başsağlığı diliyor ve şansında tüm emniyet çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER