google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Saver Makina KTM 2019’da Geliştirdiği Makinalarını Tanıtacak

Saver Makina, KTM 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini ve sektör temsilcilerini ağırlayacak ve geliştirdiği makinalarını tanıtacak.

Saver Makina KTM 2019’da Geliştirdiği Makinalarını Tanıtacak

20 yılı aşkın tecrübesi ile Çorlu Tekirdağ’daki üretim tesislerinde faaliyet gösteren Saver Makina, güçlü mühendislik bilgisi, tecrübeli teknik kadrosu, tasarım ve üretim kabiliyeti ile müşterilerin tasarım, prototip ve seri üretim alanlarındaki gereksinimlerini karşılayabilecek hizmetler sunuyor.

Kaliteyi ve müşteri güvenini ilke edinmiş olan firma, sürekli büyüyen yapısı, güvenilirliği, yüksek kalitede üretim kabiliyeti ile tekstil makinaları sektöründe güvenilir bir marka haline gelmiştir.

"Tekstil sektörüne fayda sağlayan yenilikçi ve öncü hizmetleri sunmak" misyonuyla yola çıkan Saver Makina, Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı’nda son yeniliklerini sergileyecek. Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM)’nde fuar ziyaretçilerini ve sektör temsilcilerini ağırlayacak olan firma, geliştirdiği makinalarını tanıtacak.

Son teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet ettiği kuruluşların ilk tercihleri arasında yer alan Saver Makina’nın üretim portföyünde; HT ECO SALVO/S kumaş boya makinesi, HT SOLITO kumaş boya ünitesi, CREASLIT tüp kumaş kesme ve sıkma makinesi, SMARTRIM kumaş kenar kesme makinesi, INTELLIWASH numune parça yıkama makinesi, TOUR X bobin boyama makinesi, ECO BEAM HT LEVENT boyama makinesi, CREALOON balon sıkma makinesi, ECOLOOP baskı boya mutfağı.

Patentli Ürününü Tanıtacak

Saver Makina, Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2019’da patentli ürünü HT ECO SALVO/S Kumaş Boyama makinesinin yanı sıra bölge firmalarının ihtiyacı olan başlıca ürünlerini tanıtacak.

Saver’in Ürün Portföyü

Saver Makina Genel Koordinatörü Ahmet Alkan, HT ECO SALVO/S kumaş boya makinesi, HT SOLITO kumaş boya ünitesi, CREASLIT tüp kumaş kesme ve sıkma makinesi, SMARTRIM kumaş kenar kesme makinesi, INTELLIWASH numune parça yıkama makinesi, TOUR X bobin boyama makinesi, ECO BEAM HT LEVENT boyama makinesi, CREALOON balon sıkma makinesi, ECOLOOP baskı boya mutfağı gibi ürünlerinin öne çıktığı bir portföye sahip olduklarının altını çizerek bazı açıklamalar yaptı.

%50’ye Varan Tasarruf Vurgusu

Alkan’ın anlatımına göre, su tüketiminden yaklaşık %45, buhar tüketimden yaklaşık %50, kimyasal tüketiminden yaklaşık %40 tasarruf sağlayan, HT ECO SALVO/S kumaş boyama makinesi, 1 kg kumaşı 20 litre su ile boyamasıyla öne çıkıyor. Ayrıca hidrofil özelliği kazandırılmış kumaş üzerine 1:1,5 flotte alarak çalışabiliyor. Saver Makina’nın 150-300 kilogram aralığında J-Box kapasiteli yeni gözdesi, konvansiyonel makinelere göre elektrik tüketiminde de yüzde %30’ye varan tasarruf sunuyor.

Saver Makina KTM 2019’da

Saver Makina, kuruluşundan bu güne yurt içi ve yurt dışında artan piyasa taleplerine cevap verebilmek için büyümeye devam ediyor. Saver Makina Genel Koordinatörü Alkan, Özbekistan, Kırgızistan, Bangladeş, Hindistan, Pakistan, Rusya, Mısır, İran gibi ülkelerde faaliyette bulunduklarını söyledi.

Yurt içi ve yurt dışında tanıtım faaliyetlerine önem veren Saver Makina, Kahramanmaraş ve bölgesinde gelişen tekstil sektöründeki pazar payını arttırmak için bu yıl da KTM Fuarı’nda yerini alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER