Osman Okumuş’dan İşadamlarına Çağrı

KMTSO Meclis toplantısına katılan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, işadamlarına çağrıda bulunarak: “Yatırımlarınızı Türkoğlu’na yapın, kat be kat kazanın” dedi.

Osman Okumuş’dan İşadamlarına Çağrı
 Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasının, 55. Olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hanefi Öksüz Başkanlığında KMTSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Serdar Zabun’un davetiyle Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasının, 55. Olağan meclis toplantısına katılan, Türkoğlu Belediye Başkanı ve Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Türkoğlu ilçesine yatırım yapan ve yapacak olan tüm iş adamlarına teşekkür eden Başkan Okumuş, iş adamlarını yatırım için ilçeye davet etti ve yaptığı konuşmada, “Yatırımınızı Türkoğlu’nda değerlendirin, kat be kat kazanın.” dedi.

KMTSO 55. Olağan Meclis Toplantısında, Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesinde yaşanan gelişmelerle ilgili iş adamlarına bilgi veren Osman Okumuş, “Organize sanayi bölgesinde kanalizasyon, elektrik ve telefon altyapı çalışmaları tamamlandı. 4 sanayici inşaatlarını tamamladı. Bunlar iş yeri açma ve çalışma ruhsatını alarak üretime geçti. Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 28 müteşebbis içerisinden 13 tanesinin inşattı tamamlanmış olup, kalan 15 tane ise ruhsatını almış ama herhangi bir çivi çakmamıştır. Bu işletmelere bir yıl süre verilmişti.

30 Mart’ta bu süre dolacak. Ayrıca bölgeye 24 derslikli Teknik Meslek Lisesi İnşaatına başladık.” diye konuştu.

“YATIRIMINIZI TÜRKOĞLU’NDA DEĞERLENDİRİN KAT BE KAT KAZANIN”

İş adamlarına OSB ile ilgili verdiği bilgilerin ardından ilçesinin tanıtımını yapmayı da ihmal etmeyen Okumuş, Kahramanmaraş’ta, ilçeler arasında Türkoğlu’nun hızla geliştiğine ve bu gelişimin ilçede arsa, ev ve dükkân gibi gayrimenkul yatırmalarına değer kattığını anlatan Osman Okumuş, iş adamlarını yatırım için Türkoğlu’na davet etti.

Gelişen şehir yapısıyla Türkoğlu’nda müteahhit sayısının 20’ye ulaştığını vurgulayan Okumuş şunları söyledi; “Arsa yatırımı yapmak isteyenler, Kahramanmaraş’ta 11 ilçe içerisinde en güzel yatırım yapılacak ilçelerden biridir Türkoğlu. Bundan sonrada hızlı bir şekilde büyümeye devam edecek. Yatırımınızı Türkoğlu’nda değerlendirin kat be kat kazanın.

Türkoğlu, Kahramanmaraş’ın ilçeleri içerisinde nüfusu en hızlı artan ilçelerden bir tanesi, 2014 verilerine göre 64 bin olan nüfusu, şuan 72 bin’e çıktı. İlçemiz hızlı bir şekilde büyüme gösteriyor. Belediye olarak çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Önceden 3 tane müteahhit’in bulunduğu ilçemizde şuan 20 tane var. Park, yol, kent meydanı projesiyle ilçemiz parlayan bir yerleşim merkezi oldu. Türkoğlu Belediye başkanı olarak iş adamlarımızın ilçemize yaptığı yatıralar için teşekkürlerimi sunuyorum. diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER