google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

KTM 2017’nin Gücü İTHİB İle Artacak

İTHİB bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarının ana destekçileri arasında yerini aldı.

KTM 2017’nin Gücü İTHİB İle Artacak
6-8 Nisan tarihleri arasında Türk tekstil üretiminin merkezi haline gelen Kahramanmaraş’ta Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi odası işbirliği Akdeniz Tekstil Hammadde ihracatçı birlikleri ATHİB ve Kosgeb Desteği ile Kafum Fuar merkezinde üçüncü kez düzenlenecek olan Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı-KTM 2017, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), desteği ile daha da güç kazandı. 

KTM 2017’nin ana sponsorları arasında yer alan İTHİB, Türk tekstil, hammadde, yan sanayi ve makine sektörüne verdiği desteği bir kez daha gösterdi. Türkiye’nin ve bölgenin en önemli iş kollarından biri olan tekstil, hazır giyim, kumaş ve iplik üreticilerinin makine ve aksesuar üreticileri ile üç gün boyunca Kahramanmaraş’ta bir araya geleceği, bu yıl uluslararası nitelik kazanan KTM 2017’ye ana sponsor olma kararı alan İTHİB, fuarın geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ilk 2 edisyonunu da desteklemişti. İTHİB ile ECR Fuarcılık arasında imzalanan protokol doğrultusunda, İTHİB, KTM 2017’nin tanıtım çalışmalarına destek olurken, üyelerinin organizasyon kapsamındaki tüm etkinliklere katılmasını teşvik edecek.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER