google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraşlıların Yeni Gözde Mekanı Balkon Cafe

Kısa bir süre önce hizmete açılan Balkon Cafe Kahramanmaraşlıların Gözde mekanı haline geldi.

Kahramanmaraşlıların Yeni Gözde Mekanı Balkon Cafe

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Binevler Kavşağı’nda kısa bir süre önce açılan Balkon Cafe, Kahramanmaraşlıların en gözde mekanı haline geldi.

Nezih mekanı ve hizmette sunduğu kalite ile sektöründe iddialı olan Balkon Cafe Yönetim Kurulu Üyeleri , basın mensupları ile bir araya gelerek, sohbet edip, cafeyi tanıttılar.  

Yaptığı konuşmasında, Kahramanmaraş’ın her alanda en iyi hizmeti hak ettiğini vurgulayan, Balkon Cafe Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Bağrıaçık; “Kahramanmaraş en iyisini hak ediyor. Bu yüzden Balkon Cafeleri Kahramanmaraş’a getirme kararı aldık. Bugüne kadar il dışına her gittiğimizde hepimizin hayıflandığı keşke Kahramanmaraş’ta da böyle bir mekan olsa dediği konseptlerin en iyisini, en güzelini, en şık ve en prestijlisini Kahramanmaraş’a getirdik.  Burası sadece bizim değil, hepimizin mekanı” diye konuştu.

BALKON CAFE’NİN ANADOLU’YA AÇILAN İLK MEKANI

Balkon Cafe Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kara ise; “Balkon Cafe’nin, Anadolu’ya açılan ilk kapısı Kahramanmaraş oldu. Buradan Anadolu’nun diğer bölgelerine de yayılacak. Kahramanmaraş’ımıza nezih bir mekan kazandırdık. Devamlılığı çok önemsiyoruz.

Yakında Gaziantep’e bir şube açacağız, daha sonra Adana, Malatya, Kayseri, Hatay’a kısa zamanda Anadolu’nun birçok şehrine de Balkon’un 21., 22.şubelerini göreceğiz.

Bu arada Balkon Cafe’nin 20. yılında 20. şubesini Kahramanmaraş’a açtık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sıcak sohbetin ardından basın mensuplarına mekan gezdirilerek, bilgi verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER