banner998

Bornova Konutları Tanıtıldı

Kar Yapı tarafından Kahramanmaraş’ta dikkat çekici farklı bir mimarisi olan Bornova Konutları’nın lansman toplantısı gerçekleştirildi.

Bornova Konutları Tanıtıldı

  İş Adamı ve Kar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Karcıoğlu önderliğinde 3 bloktan oluşan 321 dairelik Bornova Konutları projesi hayata geçiyor. Kentin en gözde mevkilerinden biri olan Üngüt Mahallesi’ne yapılacak olan Bornova Konutları, Kahramanmaraş ve Kahramanmaraşlılar için yeni yaşam alanı olacak. 1+1, 1+2 daire seçeneklerinin olduğu Bornova Konutları’nın önceki gün lansman toplantısı aşure ikramı ile yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Karcıoğlu tarafından tanıtımı yapılan Bornova Konutları, toplantıya gelen davetlilerin büyük beğenisi topladı. Özellikle Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olan projenin aynı zamanda yeni Onikişubat Belediye Hizmet Binası ve Adliye’ye de yakın olması projeyi ayrıca cazip kılan bir başka yönü.

“3 BLOKTA 1+1 ve 1+2 OLMAK ÜZERE 321 DAİRE VAR”

Proje hakkında bilgiler veren Karcıoğlu, 3 bloktan oluşan projenin 321 daireye sahip olduğunu belirterek, “Bu projemiz 11 bin 343 metrekare üzerine kurulu, 321 tane dairemiz var. 321 dairenin 192 tanesi 1+2, 129 tanesi de 1+1. Altında da 3 bin 500 metrekarelik iş yerimiz var. Asma katı ve bodrumu ağaçla kaplı. Bizim burada sosyal donatılarımız yok, ilk aldığım ruhsatta 3 bin metrekarelik spa vardı, havuzu, hamamı bay ve bayan ayrı olmak üzeredir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER