AKDO Yenilenen Yüzüyle Hizmette

Dondurma, tatlı ve unlu mamüller sektörünün önemli markalarından AKDO, yenilenirken şimdi de Türkiye’ye açılıyor, bayileşme yolunda adımlar atmaya hazırlanıyor.

AKDO Yenilenen Yüzüyle Hizmette
 Sürekli yenilikten, yeni konseptler üretmekten söz eden, sektöre ciddi manada girdiği günden bu yana başarı hikayeleri yazmaya devam eden, hizmet, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi ile öne çıkan AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, toplam 500 çalışanı, 6 şube ile birlikte, 2018’in ilkbaharında üretim yapan fabrikası yanında, şimdi de 8. şubesini açmayı hedefledi.

İnsanların yaşam kalitesinin arttığına, sosyal yaşam alanlarının artması ile insanlardaki kahvaltı kültürünün de geliştiğine dikkat çeken AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, komşu illerden de kahvaltı için geldiklerini belirterek, Pazar günleri açık büfe, diğer günler için de serpme kahvaltı tabağı ile sektörde haklı bir gurura ulaştıklarını söyledi.

4 YIL ÖNCE AÇILAN TEKEREK ŞUBESİ

Açıldığı günden bu yana, merkezde yaşayan insanların ve çevre sakinlerinin sosyal yaşam alanı haline gelen ve 4 yıl önce hizmete giren Akdo Tekerek Şubesi, şimdi komple yenilenmiş haliyle vatandaşlar için cazibe merkezi haline geldi. Hizmet alanının genişlemesi, çalışan sayısının artması, hizmet, ürün ve müşteri memnuniyet kalitesinin artmasıyla yaklaşık 1.100 metrekarelik alanda hizmet verildiğini belirten Davarcıoğlu, komple yeniliğin müşterilerce de beğenildiğini kaydetti.

Hedeflerinde 8. şubeyi de açmak olduğuna vurgu yapan Davarcıoğlu, şehir dışında bayileşmeye doğru adımlar atılacağını, bunun Türkiye’ye açılmak anlamına geldiğini ifade ederek, paket satış ağırlıklı şubeler ile hizmet ve ürün ağını daha da geliştireceklerini ve zenginleştireceklerini sözlerine ekledi.Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER