google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1258

Kahramanmaraş Başarılı Örnekler Sergisi'nde İlk 100 Okul Arasında

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Başarılı Örnekler Sergisi’nde ilk 100 okul arasına giren öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Kahramanmaraş Başarılı Örnekler Sergisi'nde İlk 100 Okul Arasında

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Başarılı Örnekler Sergisi’nde ilk 100 okul arasına giren Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ve İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla uygulamaya konulan "Başarılı Örnekler Sergisi" projesinde Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin çalışmaları Türkiye genelinde ilk 100 arasına girdi.

Türkiye genelinde ilk 100 arasına giren Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin "Ar-Ge ve proje uygulamaları" alanındaki "Ev Tipi Mekanik Ventilatör Solunum Cihazı" projesi ile Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin "Değerler eğitimi" alanındaki "30 Hanede 30 İftar İyilik Paylaştıkça Artar" projesini gerçekleştiren öğrencilerimiz, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ve İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirildi.

İl Millî eğitim Müdürlüğümüzde yapılan ödül töreninde konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, öğrencilerimize sosyal sorumluluklarını hatırlatarak, "Hayatımızda şunları hep yapın: İnsanlara maddî veya manevî yardımda bulunun. Hangi şartlar altında olursa olsun, size karşı hangi davranışta bulunurlarsa bulunsunlar, anne ve babalarınıza karşı olumsuz bir söz, fiil veya davranış içerisinde bulunmayın; onlara hürmette asla kusur etmeyin." diye konuştu.

İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, öğrencilerimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutlayarak, bu başarıda emeği geçen anne ve babalara, okul yöneticilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER