google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Açı Ücretsiz Tercih Danışmanlığı Hizmeti Veriyor

Özel Açı Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi üniversite tercih döneminde bütün öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlık hizmeti verecek.

Açı Ücretsiz Tercih Danışmanlığı Hizmeti Veriyor

İlimizde üniversite sınavlarına hazırlık alanında faaliyet gösteren Özel Açı Eğitim Kurumları 2018 -2019 Eğitim-Öğretim yılında YKS sınavına (TYT-AYT) girmiş tüm adaylara ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti verecek.

Özel Açı Eğitim Kurumları Kurucusu Murat Gemci, yaptığı açıklamada “üniversite tercihi yapacak öğrenciler için kurs merkezimizde ve Anadolu Lisemizde Rehberlik Uzmanlarımızca tüm adaylara ücretsiz tercih hizmeti vereceğiz. Rehber Öğretmenlerimiz öğrencilerin üniversite tercihlerini doğru yapmaları için yanlarında olacak ve biz adaylardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz dedi.”

Özel Açı Eğitim Kurumları Rehberlik Koordinatörü Davut Bayazıt, üniversite tercihlerinin ise 23-29 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını dile getirerek, bu tarihler arasında tercih danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm adaylara yardımcı olacaklarını ve adaylardan hiçbir ücret talep etmeyeceklerini vurguladı.

Rehberlik Uzmanı Bayazıt, “tercih sürecinin hayatın bir dönüm noktası olduğunu, telafisi mümkün olmayan hatalara sebebiyet vermemek için dikkatli olunmasını ve tercihlerin asla şansa bırakılmamasını, bu süreçte adayların istek ve hedeflerine uygun tercih yapmaları gerektiğini söyledi.”

 Bayazıt, “üniversite tercihi için adayların 24 tercih yapma hakkına sahip olduklarını dile getirerek, geniş yelpazede ortalama bir tercih yapılması önerisinde bulunarak, adaylara bir Rehberlik Uzmanına danışmadan tercihlerinizi oluşturmayın dedi.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER