google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Sony Kulaklık Kullanımı

Müzik dinlemeyi her halde sevenler, sadece filme odaklanmak isteyenler, herhangi bir yorumu dinlerken kafası karışmasın isteyenler, ama tüm bunların da yanı sıra kablo karışıklığını sevmeyenler için hazırlanan Sony kulaklık modelleri herkesin zevkine ve tarzına uygun modellerde ve özellikler de hazırlanmıştır.

Sony Kulaklık Kullanımı

Müzik dinlemeyi her halde sevenler, sadece filme odaklanmak isteyenler, herhangi bir yorumu dinlerken kafası karışmasın isteyenler, ama tüm bunların da yanı sıra kablo karışıklığını sevmeyenler için hazırlanan Sony kulaklık modelleri herkesin zevkine ve tarzına uygun modellerde ve özellikler de hazırlanmıştır. Batarya ile çalışan Sony kulaklık modellerinin kullanım süreleri, bataryanın büyüklüğüne ve gücüne göre değişebilir. Her ne kadar şarjı bitse de hızlı şarj özelliği ile mağdur olmaz ve kullanıma 15 dakika sonra devam edebilirsiniz. Cihaz da bluetooth özelliği bulunmasıyla, kulaklıkla eşleştiği takdir de direk kullanım gerçekleşir. Bazı modellerinde kulaklığın kablo ile kullanılması da mümkündür. Bu da şarj olmasını bekleyemeyen acil durumları olanlar için oldukça güzel bir avantajdır.

Sony Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Bluetooth özelliği bulunması ile birlikte iki türlü kullanılan Sony kulaklık modeli vardır. Birisi sadece kulak üstü modeldir ki, bu başın üzerinden takılır ve kulakta yok gibidir. Çünkü kulak yastıkları sayesinde kulağı tamamen kaplarlar ve sesin tamamen kulakta olmasını sağlarlar. Sesin geleceği cihaz ile bağlantısı kablosuz olarak sağlanır. İkinci model kulaklık ise, çift kulaklıklı herkesin bildiği tarzda kulağın içine oturtulan kulaklık modelidir. Burada da cihaza kablosuz olarak bağlanılır fakat her iki kulaklık da birbirine bir bant sayesinde bağlıdır. Bu ses bandı başın alt kısmında yani ense bölümünde bulundurulur. Oldukça kullanışlı olan her iki modele de https://www.desibela.com/sony-kulakliklar adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER